Seifų avarinis atidarymas

seifams avarinis

Pagrindinė seifų paskirtis yra kažką savyje saugoti. Tačiau jie turėtų saugoti daiktus nuo vagių, o ne nuo paties seifo savininko. Negalint patekti į savo seifą, Jums gali padėti Žaliakalnio raktų dirbtuvės vykdomas seifų avarinis atidarymas (atvažiuojame ir už Kauno ribų).

Kuomet seifas yra naudojamas retai, galima net nepastebėti palengva besivystančio spynos gedimo ar raktų dėvėjimosi (ypač jei jie jau turėjo nedidelį gedimą ar į seifą buvo bandyta laužtis). Todėl tik pabandžius atidaryti seifą gali būti pastebėta, kad raktas neveikia arba yra tam tikras spynos gedimas. Tuomet norint patekti į seifo vidų ir paimti ten laikomus daiktus, nieko kita nelieka, tik bandyti spyną atidaryti avariniu būdu. Atvykę Žaliakalnio raktų dirbtuvės specialistai gali padėti Jums atidaryti seifą, pakonsultuoti dėl spynos ir raktų taisymo ar keitimo.

Raktų pametimo atveju Žaliakalnio raktų dirbtuvė ne tik pagamins naujus raktus pagal turimą spyną, bet ir bus atliktas seifų avarinis atidarymas, jei tai reikalinga. Siekiant atidaryti seifą nesugadinus nei spynos, nei užrakto, naudojama profesionali specialistų įranga. Nauji raktai gali būti gaminami ir kaip atsarginiai, kurie labai praverčia pametus originalųjį rinkinį.

Sugedus spynai, Žaliakalnio raktų dirbtuvė gali arba ją suremontuoti, arba pakeisti nauja. Jeigu į seifą jau buvo laužtasi arba spyna dažnai genda, yra rekomenduojama visiškai pasikeisti spyną, užraktus ir raktus. Esant kodinei spynai, mūsų meistrai taip pat gali padėti ją atrakinti ir perkoduoti. Tai svarbu padaryti, jei kažkas jau bandė įsibrauti į kodine spyna užrakintą seifą.

Jeigu negalite seifo atsidaryti Kaune ar už jo ribų, galite skambinti Žaliakalnio raktų dirbtuvei numeriu 8 687 57560, mūsų meistrų yra vykdomas seifų avarinis atidarymas bet kokiu paros metu. Mūsų meistrai padės Jums patekti į seifo vidų ir paimti saugomas brangenybes. Atvykus mūsų specialistams taip pat galėsite gauti patarimų ir atsakymų į klausimus kaip geriausiai užtikrinti savo ir savo turto saugumą.