Automobilių avarinis atidarymas

automobiliams

Automobilių avarinis atidarymas yra dar viena Žaliakalnio raktų dirbtuvės specializacija. Todėl jei Jums nulūžo ar dingo raktas, sugedo automobilio degimo spynelė, galite skambinti mums ir mes greitai prisistatysime į bet kokią Lietuvos vietą, kad Jums padėtume.

Dirbantiems ir daug važinėjantiems žmonėms automobilis yra nepamainomas turtas. Todėl yra itin svarbu, kad visuomet būtų galima į jį patekti, kai to reikia. Dėl nusidėvėjusios ar sugedusios spynos, nulaužtų ar pamestų raktų kartais prireikia skubiai kviesti specialistus, kurie gali šį turtą atrakinti. Jei raktai nėra užtrenkiami viduje, Žaliakalnio raktų dirbtuvė gali savininkui pagaminti kitą raktų rinkinį (įprastų ar atsarginių). Svarbu prisiminti, kad raktams dingus įsilaužimo metu, reikia pakeisti ir visą spyną.

Negalint į automobilį patekti dėl sugedusios spynoms, taip pat gali padėti automobilių avarinis atidarymas – atvykę Žaliakalnio raktų dirbtuvės specialistai galės atrakinti, geriau apžiūrėti spyną ir pasiūlyti geriausius sprendimus. Tai gali būti nauja ar atnaujinta spyna, naujas raktų rinkinys. Raktus gaminame pagal pateiktus turimų raktų pavyzdžius (jei reikia atsarginių raktų) arba pagal spyną. Esant reikalui, į automobilio raktus galime įmontuoti ir mikroschemas, kontroliuojančias variklio uždegimą.

Jeigu negalite užvesti automobilio, tai gali būti degimo spynelės ar rakto kaltė. Todėl automobilio rakteliams staiga nustojus veikti, Žaliakalnio raktų dirbtuvė gali patikrinti jų turimas mikroschemas, pataisyti ar pakeisti juos ir degimo spyneles. Gali būti taisomi ir automobilių spynų pulteliai, kurie atrakina bagažines, automobilį iš atstumo. Juos gali prireikti keisti jiems nukritus ant žemės, netyčia sutrenkus – taip gali pradėti vystytis defektas, dėl kurio vienu metu jie tiesiog nustos veikti.

Užstrigus automobilio rakteliui, sugedus spynai, negalint išlipti iš ar įlipti į automobilį, Jums reikalingas automobilių avarinis atidarymas. Jį Jums skubiai gali suteikti Žaliakalnio raktų dirbtuvė, kurios specialistai atvyks į įvykio vietą ir sutvarkys spyną. Visas procesas užtrunka ganėtinai trumpai, todėl greitai išsikvietus specialistus, tuoj ir vėl bus galima naudotis transporto priemone.