Butų avarinis atidarymas

namams

Žaliakalnio raktų dirbtuvės vykdomas butų avarinis atidarymas gali padėti Jums, jei netyčia užsitrenkėte ir negalite įeiti į savo namus. Ši paslauga vykdoma visą parą, tad net ir naktį pametus raktus galėsite vėl patekti į savo valdas.

Butuose ir asmeniniuose namuose dažnai yra rekomenduojamos tvirtos ir stiprios spynos, kurios apsaugos namus nuo vagių. Tačiau tam tikrais atvejais, spynos gali pakenkti namų savininkui – pametus raktus arba jiems nulūžus, užstrigus, į namus tampa neįmanoma įeiti. Taip atsitikus, gali padėti Žaliakalnio raktų dirbtuvė – atvykę mūsų meistrai galės atidaryti duris ir Jus įleisti. Prieš pradedant ir vykdant darbą, meistrai visuomet informuoja apie darbų seką ir galimas pasekmes (tai ypač svarbu, kuomet spyna yra gręžiama).

Jei vyksta butų avarinis atidarymas, mūsų meistrai nuolat stengiasi užtikrinti spynos išlaikymą, kad būtų išvengta nemalonaus jos keitimo. Tuo atveju, jei daroma intervencija (spyna yra gręžiama), Žaliakalnio raktų dirbtuvė padės Jums sutaisyti ar pakeisti spyną bei pagaminti naujus raktus. Jeigu yra poreikis, galime pataisyti ar pagaminti naujus raktus jau turimai spynai. Jie gali būti skirti tiek namams, tiek biurams, paprastoms ar šarvuotoms durims. Papildomi atsarginiai raktai yra puikus variantas tiems, kurie bijo pamesti turimus raktus.

Pastebėjus, kad spyna genda, bijant, kad raktas gali užstrigti, Žaliakalnio raktų dirbtuvės meistrai gali ją suremontuoti. Toks sprendimas yra itin rekomenduojamas namams, kurie turi senas spynas, arba kažkas jau bandė ar buvo įsilaužęs į namus ir apgadino spyną. Tokiu atveju yra geriausia pakeisti spyną, kad netyčia grįžęs vagis negalėtų panaudoti to paties atrakinimo metodo. Siekiant užtikrinti paslaugų efektyvumą, meistrai klientams taip pat pataria, kokias spynas reikėtų įsirengti, kokie produktai yra tinkami pagal namų šeimininkų poreikius.

Netyčia užsitrenkus, pametus raktus ar sulūžus spynai, galite nesijaudinti kaip pateksite į namus, nes Žaliakalnio raktų dirbtuvių vykdomas butų avarinis atidarymas veikia visą parą. Norėdami mus pasiekti Jums reikiamu metu, skambinkite telefonu 8 687 57560 ir mūsų meistrai skubiai atvyks Jums padėti.